What's happening this weekend

Saturday, 15 August 2020 and Sunday, 16 August 2020


To see your next games select your team:


Rnd Date Time Field Division Home Team vs Away Team
7 Sat, 15 Aug Bye Grade 11 Small Sided Games Padstow United SC - Green - Undecided
Bye Grade 13 - Division 2 East Bankstown FC - Undecided
9 Bye Grade 14 - Division 2 Bankstown Sport Stars FC - Undecided
Bye Grade 15 - Combined Revesby Workers FC - Undecided
7 Bye Grade 8 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Blue - Undecided
Bye Grade 9 Small Sided Games Bass Hill Rangers FC - Green - Undecided
9 Bye Premier League 2 First Grade Greenacre Eagles FC - Undecided
7 08:00 Milperra Reserve (SSG Only) Grade 11 Small Sided Games Panania Diggers - Red - Birrong Sports FC - Green
08:00 Kinch Reserve 2 Grade 13 - Division 2 Panania Diggers - B - Padstow United SC
08:00 Allum Park 2 Grade 9 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Green - St Christopers FC - Red
08:00 Lockwood Mini Grade 6 Small Sided Games Spears Sports Club - Green - Padstow Hornets FC - Green
08:00 Gordon Parker 1 Grade 7 Small Sided Games Milperra lions SC - Green - Central Sydney Wolves - Green
08:00 Lockwood Park Grade 10 Small Sided Games Central Sydney Wolves - Yellow - Panania Diggers - Blue
08:00 Marco Reserve 2 Grade 10 Small Sided Games St Christopers FC - Blue - Greenacre Eagles FC - Green
08:00 Marco Reserve 4 Grade 10 Small Sided Games Revesby Workers FC - Yellow - Padstow Hornets FC - Green
08:00 Marco Reserve 1 Grade 7 Small Sided Games St Christopers FC - Green - Spears Sports Club - Green
08:00 Allum Park 2 Grade 8 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Yellow - Panania Diggers - Green
08:00 Marco Reserve 3 Grade 9 Small Sided Games Revesby Workers FC - Yellow - Revesby Workers FC - Green
08:00 Stuart 1 Grade 11 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Green - Bankstown Sports Strikers FC - Green
08:00 Marco Midi - Saints Fc Grade 9 Small Sided Games St Christopers FC - Purple - Panania Diggers - Green
08:00 Marco Reserve 1 Grade 6 Small Sided Games St Christopers FC - White - St Christopers FC - Red
08:00 Marco Reserve 1 Grade 6 Small Sided Games St Christopers FC - Purple - Bankstown Sport Stars FC - Yellow
08:00 Marco Reserve 1 Grade 7 Small Sided Games Revesby Rovers SFC - Yellow - Panania Diggers - Yellow
08:00 Allum Midi Grade 6 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Green - Greenacre Eagles FC - Red
08:00 Gordon Parker 1 Grade 6 Small Sided Games Panania Diggers - Purple - Panania Diggers - Blue
08:00 Lockwood Mini Grade 6 Small Sided Games Central Sydney Wolves - Green - Georges River Thistle SFC - Green
08:30 Jim Ring Reserve/birrong 2 Grade 6 Small Sided Games Birrong Sports FC - Green - Panania Diggers - Red
08:30 Jim Ring Reserve/birrong 2 Grade 6 Small Sided Games Birrong Sports FC - Blue - Central Sydney Wolves - Yellow
08:30 Allum Park 1 Grade 10 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Green
08:50 Marco Reserve 1 Grade 6 Small Sided Games St Christopers FC - Blue - Padstow United SC - Red
08:50 Marco Reserve 1 Grade 6 Small Sided Games St Christopers FC - Green - East Bankstown FC - Green
08:50 Marco Reserve 1 Grade 7 Small Sided Games St Christopers FC - White - Panania Diggers - Green
08:50 Marco Reserve 1 Grade 7 Small Sided Games St Christopers FC - Blue - Revesby Rovers SFC - Blue
08:50 Marco Reserve 1 Grade 7 Small Sided Games St Christopers FC - Purple - East Bankstown FC - Yellow
09:00 Marco Workers Mini Grade 6 Small Sided Games Revesby Workers FC - Green - Birrong Sports FC - Yellow
09:00 Milperra Reserve (SSG Only) Grade 11 Small Sided Games Panania Diggers - Blue - Revesby Workers FC - Yellow
09:00 Stuart 1 Grade 11 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Yellow - Birrong Sports FC - Yellow
09:00 Allum Midi Grade 7 Small Sided Games Panania Diggers - Red - Greenacre Eagles FC - Blue
09:00 Playford Midi Grade 8 Small Sided Games Padstow United SC - Blue - St Christopers FC - Red
09:00 Gosling Park 2 Grade 7 Small Sided Games East Bankstown FC - Green - North Bankstown SC - Green
09:00 Playford Mini 1 Grade 7 Small Sided Games Padstow United SC -Green - Bass Hill Rangers FC - Yellow
09:00 Stuart 2 Grade 6 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Yellow - Greenacre Eagles FC - Yellow
09:00 Marco Reserve 2 Grade 10 Small Sided Games St Christopers FC - Green - Revesby Workers FC - Green
09:00 Lockwood Mini Grade 7 Small Sided Games Central Sydney Wolves - Yellow - Bankstown Sport Stars FC - Red
8 09:00 Lockwood Park Grade 12 - Division 2 Central Sydney Wolves - Bass Hill Rangers FC
7 09:00 Playford Park 2 Grade 11 Small Sided Games Revesby Rovers SFC - Yellow - Padstow United - Yellow
09:00 Stuart 2 Grade 7 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Green - Bankstown Sports Strikers FC - Green
09:00 Stuart 2 Grade 7 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Red - St Christopers FC - Yellow
09:00 Stuart 2 Grade 7 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Blue - Bankstown Sports Strikers FC - Blue
09:00 Gordon Parker 2 Grade 8 Small Sided Games Milperra lions SC - Yellow - Padstow Hornets FC - Green
09:00 Gordon Parker 2 Grade 9 Small Sided Games Milperra lions SC - Green - Yagoona Lions FC - Yellow
09:00 Marco Midi - Saints Fc Grade 9 Small Sided Games St Christopers FC - Blue - Greenacre Eagles FC - Yellow
09:00 Marco Reserve 3 Grade 8 Small Sided Games Revesby Workers FC - Yellow - Bankstown Sport Stars FC -Green
09:00 George Green Grade 8 Small Sided Games North Bankstown SC - Green - Milperra lions SC - Green
09:00 Jim Ring Reserve/birrong 3a Grade 8 Small Sided Games Birrong Sports FC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Green
09:00 Gordon Parker 1 Grade 10 Small Sided Games Milperra lions SC - Green - Central Sydney Wolves - Green
09:00 Jim Ring Reserve/birrong 1 Grade 10 Small Sided Games Birrong Sports FC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Yellow
09:15 George Green Mini Grade 7 Small Sided Games North Bankstown SC - Yellow - Revesby Workers FC - Green
9 09:30 Kinch Reserve 2 Grade 15 - Combined Panania Diggers - A - Bass Hill Rangers FC
09:30 Jim Ring Reserve/birrong 3 Grade 14 - Division 2 Bass Hill Rangers FC - Revesby Workers FC
8 09:30 Allum Park 2 Grade 12 - Division 2 Greenacre Eagles FC - Padstow United SC - A
7 10:00 Stuart 2 Grade 9 Small Sided Games Panania Diggers - Red - Panania Diggers - Yellow
10:00 Playford Park 2 Grade 10 Small Sided Games Padstow United SC - Yellow - Revesby Rovers SFC - Green
10:00 Jim Ring Reserve/birrong 3a Grade 7 Small Sided Games Birrong Sports FC - Blue - Yagoona Lions FC - Yellow
10:00 Playford Mini 1 Grade 6 Small Sided Games Padstow United SC - Blue - Bankstown Sports Strikers FC - Purple
10:00 Playford Midi Grade 8 Small Sided Games Padstow United SC - Green - Bankstown Sports Strikers FC - Blue
8 10:00 Jim Ring Reserve/birrong 1 Grade 12 - Division 2 Bankstown Sports Strikers FC - Padstow United SC - B
7 10:00 Marco Midi - Saints Fc Grade 9 Small Sided Games St Christopers FC - Green - Bankstown Sport Stars FC - Yellow
10:00 Lockwood Mini Grade 8 Small Sided Games Central Sydney Wolves - Green - Panania Diggers - Yellow
9 10:00 Lockwood Park Grade 14 - Division 2 Central Sydney Wolves - Padstow United SC
7 10:00 Gosling Park 2 Grade 9 Small Sided Games East Bankstown FC - Green - North Bankstown SC - Green
10:00 Stuart 2 Grade 9 Small Sided Games Padstow Hornets FC - Yellow - Revesby Rovers SFC - Green
10:00 George Green Grade 10 Small Sided Games North Bankstown SC - Green - St Christopers FC - Yellow
10:00 Allum Midi Grade 7 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Green - Birrong Sports FC - Yellow
10:00 Gosling Park 1 Grade 10 Small Sided Games East Bankstown FC - Green - Spears Sports Club - Green
10:00 Milperra Reserve (SSG Only) Grade 10 Small Sided Games Panania Diggers - Red - Panania Diggers - Green
10:00 Gosling Park 2 Grade 8 Small Sided Games East Bankstown FC - Green - St Christopers FC - Blue
10:00 Gordon Parker 1 Grade 11 Small Sided Games Milperra lions SC - Green - St Christopers FC - Green
10:15 Playford Park 1 Grade 13 - Division 2 Bankstown Sports Strikers FC - Panania Diggers - A
9 11:00 Gordon Parker 1 Grade 14 - Division 2 Milperra lions SC - Panania Diggers
7 11:00 Playford Midi Grade 8 Small Sided Games Padstow United SC - Yellow - Revesby Workers FC - Green
11:00 Allum Midi Grade 7 Small Sided Games Greenacre Eagles FC - Yellow - Revesby Workers FC - Blue
9 11:00 Allum Park 1 Grade 15 - Combined Greenacre Eagles FC - East Bankstown FC
11:00 Jim Ring Reserve/birrong 2 Grade 15 - Combined Birrong Sports FC - Bankstown Sports Strikers FC
7 11:00 Jim Ring Reserve/birrong 3a Grade 9 Small Sided Games Birrong Sports FC - Yellow - Bankstown Sports Strikers FC - Yellow
11:00 Playford Park 2 Grade 10 Small Sided Games Padstow United SC - Green - Bankstown Sport Stars FC -Green
11:00 Marco Reserve 3 Grade 13 - Division 2 Revesby Workers FC - Spears Sports Club
8 11:00 Gordon Parker 2 Grade 12 - Division 2 Milperra lions SC - Panania Diggers
7 11:00 Marco Midi - Saints Fc Grade 8 Small Sided Games St Christopers FC - Yellow - Birrong Sports FC - Green
12:00 Playford Midi Grade 8 Small Sided Games Revesby Rovers SFC - Yellow - Padstow United SC - Red
9 13:00 Stuart 2 Over 35s - Combined Panania Diggers - B - St Christopers FC - B
7 13:00 Playford Park 1 All Age Men - Division 7 Padstow United SC - Greenacre Eagles FC
13:00 Gosling Park 2 All Age Men - Division 7 East Bankstown FC - Panania Diggers
13:00 Marco Reserve 2 All Age Men - Division 7 Revesby Workers FC - Georges River Thistle SFC
9 13:00 Gordon Parker 2 Over 35s - Combined Bankstown Sports Strikers FC - Spears Sports Club
13:00 Graf Park Over 35s - Combined Bankstown Sport Stars FC - Birrong Sports FC
13:00 Milperra Reserve (SSG Only) Over 35s - Combined Revesby Workers FC - St Christopers FC - A
15:00 Playford Park 1 Over 35s - Combined Padstow United SC - A - Milperra lions SC
15:00 Coleman Park Premier League 2 First Grade Georges River Thistle SFC - Padstow United SC
15:00 Lockwood Park Premier League 2 First Grade Central Sydney Wolves FC - Revesby Rovers SFC
15:00 Marco Reserve 1 Over 35s - Combined St Christopers FC - C - Panania Diggers - A
15:00 Gosling Park 1 Premier League 2 First Grade Yagoona Lions FC - Spears Sports Club
15:00 Jim Ring Reserve/birrong 1 Premier League 2 First Grade Birrong Sports FC - St Christopers FC
Sun, 16 Aug Bye All Age Ladies - Division 3 East Bankstown FC - B - Undecided
13:00 Lockwood Park All Age Ladies - Division 3 Georges River Thistle SFC - East Bankstown FC - A
13:00 Marco Reserve 2 All Age Ladies - Division 3 Revesby Workers FC - Revesby Rovers SFC

Note: The draw has recently been updated. 22 games above have had their schedule changed. Those games are shown in this colour here.